Erbafarm Naturale Sp. z o.o. to przyjazne miejsce pracy, w którym potrzeby pracownika są równie ważne jak osiągany wynik. Zdajemy sobie sprawę, że pracownik jest najważniejszym filarem osiągnięcia sukcesu, dlatego jego opinia jest dla nas niezwykle cenna. Chcemy dawać przestrzeń dla nowych pomysłów i odważnych decyzji, dlatego jeżeli jesteś osobą kreatywną, szukającą nowych rozwiązań to miejsce pracy właśnie dla Ciebie! Aby skutecznie realizować nasze cele zapraszamy do naszego Zespołu osoby, dla których ważne są takie wartości jak zaufanie, odpowiedzialność, szacunek dla drugiego człowieka oraz pozytywne nastawienie.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Przedstawiciela farmaceutycznego

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Promocja leków OTC i suplementów diety w aptekach,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Prowadzenie akcji promocyjnych zgodnie z wymogami polskiego prawa,
  • regulacjami wewnętrznymi Firmy,
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji w środowisku farmaceutycznym.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego (min. rok),
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami,
  • Umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży,
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów,
  • Przedsiębiorczość, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań,
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Dotrzymywanie zobowiązań.

Z naszej strony oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo replica watches w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy,
  • Możliwość awansu,
  • Narzędzia pracy takie jak: laptop, telefon, samochód służbowy

Miejsce pracy: cała Polska

Aplikację prosimy wysyłać na adres: biuro@erbafarm.pl

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Erbafarm Naturale Sp. z o.o. Siedziba: aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź, KRS 0000775141, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.W każdym momencie możesz cofnąć zgodę lub dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź.

Niezależnie od powyższego informujemy, że Erbafarm Naturale Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.